«Зробіть це зараз!» або Що буде, якщо з’їсти жабу на сніданок. Враження від книги Брайана Трейсі

Книга для активних і успішних
Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час”

Письменник пише, щоб його читали, тренер вчить, щоб учні виконували його настанови, Брайану Трейсі вдалось створити унікальне керівництво до дії, яке легко читається і осмислюється, але найважливіше – всі настанови хочеться одразу втілити в життя, настільки простими і очевидними вони видаються.

Книга «Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час» написана на перевірених автором методах. А довіряти Брайану Трейсі є всі підстави, адже він – відомий бізнес-тренер і мільйонер, що власними силами заробив свої статки.

Твір став бестселером по всьому світу, його перекладено на 40 мов, а світовий наклад перевищив 1,2 мільйони примірників.

Основна проста істина, яку відкриває автор у книзі – успіху може досягти кожний, якщо робити правильні речі у правильний час.

Уміння повністю зосереджуватись на найважливішому завдан­ні, бездоганно його виконувати і доводити кожну почату справу до кінця — це реальний ключ до успіху, розвитку, багатства, високого статусу в суспільстві та щасливого життя.

А ще автор перераховує 21 спосіб для досягнення мети та успіху.

Застосовувати поради можна, звичайно, і поодинці, але докладіть зусиль і використайте всі запропоновані прийоми тайм-менеджменту – отримаєте результат несподівано швидко, але заслужено і очікувано.

«Зроби це зараз….» – це книга-інструкція і книга-мотиватор одночасно. Це книга для тих, хто прагне самовдосконалення і зростання на професійному шляху, для тих хто хоче навчатись у справжніх професіоналів і воліє не пливти за течією, а керувати своїм життям власноруч.

А ще Трейсі висловлює цікаву думку, про те, що жоден коуч не здатний дати нами того, що ми можемо зробити самостійно.

«Проблема у тому, що ніхто не збирається вас мотивувати! Тисніть на себе самі!» – каже Брайан Трейсі і 100% має рацію.

Статті в тему:

Підсумки-2017, або  другий рік  – «не млинець, який нанівець»?

Копірайтер в деталях, або як психотип впливає на професійні якості

Універсальний солдат чи вузький спеціаліст: аргументи копірайтера на тему професіоналізму

Як почати нове життя, або все тільки попереду! Власний досвід

Чому не потрібно боятись конкуренції або принцип Парето в дії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *