Думай і багатій: поради, що працюють протягом століття

Про цю книжку знала. Але чомусь з назви зробила висновок, що це щось на кшталт — уявляй собі по 15 хвилин щоденно мішок з грошвою у себе на столі і одного разу відчиниш двері, а там — просто на порозі лежить той самий мішок з начаклованими доларознаками. Якось так.
А ж тут — абсолютний прорив!
Наполеон Гілл — американський журналіст, автор книг з мотивації та популяризатор «філософії успіху» у своєму бестселлері «Думай і багатій» руйнує всі традиційні постулати, які нам втовкмачували досі.
Книга видана в 1937, а людські страхи та недосконалості не змінились.
Чому одні досягають мети і успіху, а інші — все життя скніють у злиднях і жаліються на сто тисяч «от якби…»? А він про це розказує.
Оцініть таке. Що ми чуємо повсякчас:
- «Знання — сила»
Брехня. Або точніше — недосказана правда. Бо знання — це тільки потенційна сила. Без чіткого плану дій і покрокового його виконання, будь-які знання перетворюються на ніщо.
- «Тільки тяжкою і наполегливою працею можна заробити справжнє багатство»
Брехня. Або точніше — недосказана правда. В основі кожного справжнього багатства (а тут це слово вживається в самому широкому сенсі, тобто для кожного воно «своє») лежить ідея. Розумова діяльність, уява, творче начало — називайте як хочете. Але якщо наполегливо мести двори і ні про що не думати — нічого більше як на «хліб щоденний» не заробиш.
- «Не сотвори собі кумира»
Брехня. Або точніше — недосказана правда. Фанатизм — погано. Але без достойних прикладів великих особистостей ніяк не досягти успіху. Кумири потрібні. Ми маємо на когось рівнятись і до чогось прагнути.
Та ще багато там такого — раджу почитати. Це не марно втрачений час, точно.
Яким має бути лідер, що заважає йти до мети, які страхи засіли у підсвідомості і не дають піднятись…
А головне, що стверджує автор і що підтверджує досвід, єдине чим може керувати людина — це її думки (спосіб мислення). Правильно сформована думка перетворюється на матеріальну реальність (доведено), отже людина ЗДАТНА ПОВНІСТЮ керувати своїм буттям. Варто тільки прикласти зусилля у правильній послідовності.
70 мільйонів примірників книги були продані ще за життя автора. Помер він у 1970, а «Думай і багатій» продовжує і досі змінювати свідомість людей. Це неймовірно.