Думай і багатій: поради, що працюють протягом століття

Американський журналіст, автор книг з мотивації та саморозвитку, філософ, розробник і творець філософії успіху

Про цю книжку знала. Але чомусь з назви зробила висновок, що це щось на кшталт  — уявляй собі по 15 хвилин щоденно  мішок з грошвою у себе на столі і одного разу відчиниш двері, а там — просто на порозі лежить той самий мішок з начаклованими доларознаками. Якось так.

А ж тут — абсолютний прорив!

Наполеон Гілл — американський журналіст, автор книг з мотивації та популяризатор «філософії успіху» у своєму бестселлері «Думай і багатій»  руйнує всі традиційні постулати, які нам втовкмачували досі.

Книга видана в 1937, а людські страхи та недосконалості не змінились.

Чому одні досягають мети і успіху, а інші — все життя скніють у злиднях і жаліються на сто тисяч «от якби…»? А він про це розказує.

Оцініть таке. Що ми чуємо повсякчас:

  •  «Знання — сила»

Брехня. Або точніше — недосказана правда. Бо знання — це тільки потенційна сила. Без чіткого плану дій і покрокового його виконання, будь-які знання перетворюються на ніщо.

  • «Тільки тяжкою і наполегливою працею можна заробити справжнє багатство»

Брехня. Або точніше — недосказана правда. В основі кожного справжнього багатства (а тут це слово вживається в самому широкому сенсі, тобто для кожного воно «своє») лежить ідея. Розумова діяльність, уява, творче начало — називайте як хочете. Але якщо наполегливо мести двори і ні про що не думати — нічого більше як на «хліб щоденний» не заробиш.

  •  «Не сотвори собі кумира»

Брехня. Або точніше — недосказана правда. Фанатизм — погано. Але без достойних прикладів великих особистостей ніяк не досягти успіху. Кумири потрібні. Ми маємо на когось рівнятись і до чогось прагнути.

Та ще багато там такого — раджу почитати. Це не марно втрачений час, точно.

Яким має бути лідер, що заважає йти до мети, які страхи засіли у підсвідомості і не дають піднятись…

А головне, що стверджує автор і що підтверджує досвід, єдине чим може керувати людина — це її думки (спосіб мислення). Правильно сформована думка перетворюється на матеріальну реальність (доведено), отже людина ЗДАТНА ПОВНІСТЮ керувати своїм буттям. Варто тільки прикласти зусилля у правильній послідовності.

70 мільйонів примірників книги були продані ще за життя автора. Помер він у 1970, а «Думай і багатій» продовжує і досі змінювати свідомість людей. Це неймовірно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *