«Зробіть це зараз!» або Що буде, якщо з’їсти жабу на сніданок. Враження від книги Брайана Трейсі

Книга для активних і успішних
№1 серед книг для самовдосконалення та саморозвитку

 

Письменник пише, щоб його читали, тренер вчить, щоб учні виконували його настанови, Брайану Трейсі вдалось створити унікальне керівництво до дії, яке легко читається і осмислюється, але найважливіше – всі настанови хочеться одразу втілити в життя, настільки простими і очевидними вони видаються.

Книга «Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час» написана на перевірених автором методах. А довіряти Брайану Трейсі є всі підстави, адже він – відомий бізнес-тренер і мільйонер, що власними силами заробив свої статки.

Твір став бестселером по всьому світу, його перекладено на 40 мов, а світовий наклад перевищив 1,2 мільйони примірників.

Основна проста істина, яку відкриває автор у книзі – успіху може досягти кожний, якщо робити правильні речі у правильний час.

Уміння повністю зосереджуватись на найважливішому завдан­ні, бездоганно його виконувати і доводити кожну почату справу до кінця — це реальний ключ до успіху, розвитку, багатства, високого статусу в суспільстві та щасливого життя.

А ще автор перераховує 21 спосіб для досягнення мети та успіху.

Застосовувати поради можна, звичайно, і поодинці, але докладіть зусиль і використайте всі запропоновані прийоми тайм-менеджменту – отримаєте результат несподівано швидко, але заслужено і очікувано.

«Зроби це зараз….» – це книга-інструкція і книга-мотиватор одночасно. Це книга для тих, хто прагне самовдосконалення і зростання на професійному шляху, для тих хто хоче навчатись у справжніх професіоналів і воліє не пливти за течією, а керувати своїм життям власноруч.

А ще Трейсі висловлює цікаву думку, про те, що жоден коуч не здатний дати нами того, що ми можемо зробити самостійно.

«Проблема у тому, що ніхто не збирається вас мотивувати! Тисніть на себе самі!» – каже Брайан Трейсі і 100% має рацію.

Статті в тему:

Підсумки-2017, або  другий рік  – «не млинець, який нанівець»?

Копірайтер в деталях, або як психотип впливає на професійні якості

Універсальний солдат чи вузький спеціаліст: аргументи копірайтера на тему професіоналізму

Як почати нове життя, або все тільки попереду! Власний досвід

Чому не потрібно боятись конкуренції або принцип Парето в дії

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *