Оксана Колосовська

Чому зі мною варто працювати, або
З яким копірайтером можна мати справу

Вітаю, мене звати Оксана Колосовська. Я – копірайтер, люблю свою роботу і намагаюсь вкласти душу в кожне слово, яке працює на просторах безмежного інтернету.

Копірайтер Оксана Колосовська
Копірайтер Оксана Колосовська

Якщо ви думаєте, що виключно креативний підхід і яскраві картинки допоможуть продажам, то помиляєтесь, бо тільки перевірені методики та майже математичний розрахунок здатен вивести бізнес на новий рівень розвитку.

Знаєте, яким критеріям повинен відповідати автор текстів, з котрим варто мати справу?

Базові  знання і бажання вдосконалюватись

Копірайтинг для мене – основна і улюблена робота, яка дозволяє мені розвиватись. Постійно прослуховуючи тематичні вебінари від визнаних сучасних майстрів копірайтингу, я черпаю знання і пропоную нові фішки  своїм замовникам.  Ставлюсь до постійного навчання, як до надійної інвестиції, яка допомагає мені стати кращою,  а моїм замовникам – успішнішими.

Достатній досвід роботи

Працюю в царині копірайтингу  з січня 2016 року.

За цей час я зрозуміла, що справа подобається, а тому занурилась у роботу повністю.

В цьому є значні переваги для ВАС – скористайтесь пропозицією, допоки мої тексти ВЖЕ достатньо випробувані, а ціни на послуги ще тримаються на доступному  рівні.

Я швидко розвиваюсь і вдосконалююсь – врахуйте це і не гайте часу!

Здатність вникнути в тематику

Ви, як підприємець є безперечним експертом у своєму бізнесі. Жоден копірайтер з вами не зрівняється, та й  чи це потрібно?

Професійний копірайтер повинен вміти швидко зануритись у тему і зуміти відшукати особливості, що зацікавлять цільову аудиторію. У  мене є теми, з якими я принципово не працюю і є ті, з якими я ще просто не стикалась. Практика показала, що глибоке занурення дозволяє осідлати найскладніші тематики – все питання часу і бажання.

В різні періоди я писала для господарських інтернет-супермаркетів, для магазину  оригінальних подарунків, для салону краси, для медичного порталу, для компанії, яка продає та обслуговує радіокеровані моделі та навіть для науково-дослідного інституту, що займається розробкою багатошарових друкованих плат за IPC-стандартами. Перегляньте моє портфоліо і зробіть висновки самі.

З кожним текстом і кожним завершеним проектом я набуваю майстерності, а тому будьте певні, що  в моїй особі отримаєте тільки найкраще.

Мої тексти – це діалог з читачем, але не менш важливим є взаєморозуміння із замовником, тому ви будете задоволені не тільки результатом, а і буденним спілкуванням зі мною. Ось кілька відгуків про мою роботу:

Повний перелік відгуків дивіться  тут.

Мої сертифікати:

2019 рік
2019 рік

Як додатковий аргумент  на користь співпраці зі мною, пропоную для ознайомлення перелік послуг та цін.

100% користі від корисних контактів

Вирішили вивести свій бізнес на новий рівень?

Зателефонуйте мені – обговоримо деталі і попрямуємо до успіху разом!

+38 (096) 796 27 70 або +38 (091) 617 72 44

Skype: kolosok____ok

Напишіть, замовте зворотній дзвінок  – я відповім протягом доби.

Еmail: kolosok00@ukr.net

kolosovska.ok@gmail.com

Або просто знайдіть мене у Facebook і подивіться, чим я «дихаю».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *