Чому зі мною варто працювати, або
«З яким копірайтером можна мати справу»

Вітаю, мене звати Оксана Колосовська. Я – копірайтер, люблю свою роботу і намагаюсь вкласти душу в кожне слово, яке працює на просторах безмежного інтернету.

Копірайтер Оксана Колосовська

Якщо ви думаєте, що виключно креативний підхід і яскраві картинки допоможуть продажам, то помиляєтесь, бо тільки перевірені методики та майже математичний розрахунок здатен вивести бізнес на новий рівень розвитку. Знаєте, яким критеріям повинен відповідати копірайтер, з яким варто мати справу?

Базові  знання і бажання вдосконалюватись

Копірайтинг для мене – основна і улюблена робота, яка дозволяє мені розвиватись. Постійно прослуховуючи тематичні вебінари від визнаних сучасних майстрів копірайтингу, я черпаю знання і пропоную нові «фішки»  своїм замовникам.  Ставлюсь до постійного навчання, як до надійної інвестиції, яка допомагає мені стати кращою,  а моїм замовникам – успішнішими.

Достатній досвід роботи

Працюю в царині копірайтингу  з січня 2016 року.

За цей час я зрозуміла, що справа подобається, а тому занурилась у роботу повністю.

В цьому є значні переваги для ВАС – скористайтесь пропозицією, допоки мої тексти ВЖЕ достатньо випробувані, а ціни на послуги ще тримаються на низькому  рівні.

Я швидко розвиваюсь і вдосконалююсь – врахуйте це і не гайте часу!

Здатність вникнути в тематику

Ви, як підприємець є безперечним експертом у своєму бізнесі. Жоден копірайтер з вами не зрівняється, та й  чи це потрібно?

Професійний копірайтер повинен вміти швидко зануритись у тему і зуміти відшукати «фішки», які зацікавлять цільову аудиторію. У  мене є теми, з якими я принципово не працюю і є ті, з якими я ще просто не стикалась. Практика показала, що «глибоке занурення» дозволяє осідлати найскладніші тематики – все питання часу і бажання.

В різні періоди я писала для господарських інтернет-супермаркетів, для магазину  оригінальних подарунків, для салону краси, для медичного порталу, для компанії, яка продає та обслуговує радіокеровані моделі та навіть для науково-дослідного інституту, який займається розробкою багатошарових друкованих плат за IPC-стандартами. Перегляньте моє портфоліо і зробіть висновки самі.

З кожним текстом і кожним завершеним проектом я набуваю майстерності, а тому будьте певні, що  в моїй особі – отримаєте тільки найкраще.

Мої тексти – це діалог з читачем, але не менш важливим є взаєморозуміння із замовником, тому ви будете задоволені не тільки моєю роботою, а і буденним спілкуванням зі мною. Ось кілька відгуків про мою роботу:

Повний перелік відгуків дивіться  тут.

Мої сертифікати:

Курс “Основы email маркетинга”, 2017 рік
Копірайтинг
Курси підвищення квалифікації за напрямком “Копірайтинг”
Курси зі стилістики тексту. 2018 рік

Як додатковий аргумент  на користь співпраці зі мною, пропоную для ознайомлення перелік послуг та цін.

100% користі від корисних контактів

Вирішили вивести свій бізнес на новий рівень?

Зателефонуйте мені – обговоримо деталі і попрямуємо до успіху разом!

+38 096 796 27 70 або  +38(093) 831 87 86

Skype: kolosok____ok

Напишіть, замовте зворотній дзвінок  – я відповім протягом доби.

Еmail: kolosok00@ukr.net

kolosovska.ok@gmail.com

Або просто знайдіть мене у Facebook і подивіться, чим я «дихаю».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *