Виділяєте кошти на просування сайту, а бажаного результату  нема? Доручіть роботу копірайтеру!

Послуги копірайтера: тексти для успіху вашого бізнесу
Приправте текст щирими емоціями – це підігріває цікавість, спонукає до контактів і перетворює відвідувача сайту на постійного клієнта

Все дуже просто. Цікаво розкажіть про себе та свій товар/послугу, зачепіть споживача пропозицією, подаруйте надію, пообіцяйте вигоду! (Тільки ж все по-чесному?)

Потенційний покупець пробігає поглядом по тексту, шукаючи для себе зиск. Варто тільки зорієнтуватись на споживача,  на розуміння його проблем і потреб, як відвідувач дивовижним чином перетворюється на покупця, а згодом – на постійного клієнта. І це – чудеса вдалого копірайтингу!

Що я можу вам запропонувати:

  • Тексти, що продають. Це комерційні пропозиції, описи товарів та послуг, тексти для «Головної» та «Про нас», описи категорій товарів та послуг. Будь-який текст на сайті має на меті просування та продажі. Робота копірайтера полягає в тому, щоб кожен рядок працював на зацікавлення клієнтів та  просування бізнесу.
  • Новинна стрічка та корисні статті. Цікаві та корисні матеріали приваблюють постійних відвідувачів на ваш сайт і поступово перетворюють їх на лояльних покупців. Вам таке подобається? Так! Це потрібна річ для зростання бізнесу.
  • Ведення email-розсилок для тіснішого контакту з клієнтами та формування довірчих стосунків з цільовою аудиторією.
  • Корекція та редагування. Кожен викладений матеріал повинен бути грамотним з точки зору орфографії, орфоепії та стилістики. Крім того, важливе значення має оформлення тексту таким чином, щоб читацьке око «зачепилось» за матеріал. Все зроблю найкращим чином – роботою будете задоволені.

Слово, як інструмент, працює у вмілих руках  копірайтера – звертайтесь – напишу про буденні речі цікаво, просто і з точки зору експерта.