Ви виділяєте кошти на просування сайту, а бажаного результату  нема? Доручіть роботу копірайтеру!

Вже серйозно задумуєтесь над тим, що потрібно щось змінювати, але не знаєте, як це зробити?

Послуги копірайтера
Приправте текст щирими емоціями – це підігріває цікавість, спонукає до контактів і перетворює відвідувача сайту на постійного клієнта

Все дуже просто. Потрібно цікаво розповісти про себе і свою пропозицію. Люди відгукнуться, якщо побачать вашу унікальність і свою вигоду.

Потенційний покупець пробігає поглядом інтернет-сторінку, шукаючи потрібне, але варто написати текст, орієнтований на цільову аудиторію,  на розуміння її проблем і потреб, як відвідувач дивовижним чином перетворюється на покупця, а згодом – на постійного клієнта.

 

Що я можу вам запропонувати:

  • Тексти, що продають. Це комерційні пропозиції, описи товарів та послуг, тексти для «Головної» та «Про нас», описи категорій товарів та послуг. Робота копірайтера полягає в тому, щоб кожен рядок працював на зацікавлення клієнтів та просування бізнесу.
  • Новинна стрічка та корисні статті. Цікаві та корисні матеріали приваблюють постійних відвідувачів на ваш сайт і поступово перетворюють їх на лояльних покупців. Вам таке подобається? Так! Це потрібна річ для зростання бізнесу.
  • Корекція та редагування. Кожен викладений матеріал повинен бути грамотним з точки зору орфографії, орфоепії та стилістики. Крім того, важливе значення має оформлення тексту таким чином, щоб читацьке око «зачепилось» за матеріал. Все зроблю найкращим чином – роботою будете задоволені.

Слово, як інструмент, працює у вмілих руках  копірайтера – звертайтесь – напишу про буденні речі цікаво, просто і з точки зору експерта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *